Materiały prasowe

Solidna konstrukcja oraz autorski, zaawansowany układ sterowania

Zdalny dostęp do suszarni z każdego urządzenia mobilnego w dowolnym miejscu na świecie czy system alertów w razie awarii lub osiągnięcia wartości niepożądanych są standardem stosowanym w rozwiązaniach polskiego producenta – firmy Ekopol.

więcej
Suszenie ze smartfonem w ręku

Podgląd na wszystkie procesy odbywające się wewnątrz suszarni oraz innych komór zainstalowanych przez użytkownika, wizualizacja bieżącej pracy oraz komputer korygujący błędy nastaw – to tylko część udogodnień, które niesie sterownik suszarniczy wprowadzony przez firmę Ekopol.

więcej
Efektywne, oszczędne i komfortowe suszenie

Firma Ekopol z Nowego Sącza dostała na targach DREMA 2014 Złoty Medal MTP za nowatorski układ sterowania procesem suszenia EKOPOL 1. Jest to w pełni cyfrowe urządzenie, któremu nadano także nowoczesny design. Sterownik pozwala na nadzorowanie i regulację pracy wszystkich urządzeń wykonawczych.

więcej
Rozbudowany i elastyczny system sterowania

Nowoczesny system suszenia drewna musi opierac sie na wiekszej ilosci pomiarów, aby modelowac rozłozenie parametrów klimatu w całej przestrzeni suszarni komorowej.

Wsród wielu patentów, jakimi dysponuje Przedsiebiorstwo Wielobranzowe EKOPOL z Nowego Sacza, specjalizujace sie w produkcji suszarni komorowych, jeden dotyczy systemu odzyskiwania ciepła z procesu suszenia drewna, który doskonale sprawdza sie u uzytkowników stosujacych go w swoich komorach. Dostrzegaja oni bardzo duze oszczednosci zuzycia energii cieplnej przy wymianie powietrza podczas procesu suszenia.

więcej
« poprzednia 1 następna »