ekopol Nowy Sącz ekopol Nowy Sącz

O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EKOPOL” Spółka Jawna jest firmą dynamicznie rozwijającą się posiadającą ugruntowaną pozycje na rynku producentów suszarni komorowych. Powstałe w 1996 roku na bazie zakładów mechanizacji przemysłu drzewnego o ponad 100 letniej tradycji, postawiło na ludzi doświadczonych, szukających nowatorskich rozwiązań w zakresie technologii obróbki i suszenia drewna.

picFirma

Wynikiem tych prac jest typoszereg suszarń komorowych typu EKOPOL o pojemności wsadu drewna od 5 do 250 m3 produkowanych według indywidualnych wymagań klientów, charakteryzujących się innowacyjnością rozwiązań konstrukcyjnych, odpowiadających wysokim wymaganiom odbiorców. Nowoczesny zakład produkcyjny w Nowym Sączu gwarantuje produkcje suszarni na najwyższym poziomie odpowiadającym standardom międzynarodowym.

Wysoka jakość produkowanych suszarń została nie tylko potwierdzona pozytywnymi opiniami klientów ale również przez niezależne jednostki certyfikujące.

Wynikiem prowadzonych badań i oceny zgodności są otrzymane certyfikaty przyznane przez polskie i zagraniczne jednostki certyfikujące.